מוצרי האיכות של קולגן פלוס

במחיר היכרות משוגע!

מארז היכרות במחיר מבצע!

בוחרים זוג מוצרים מהאתר - מכל הקטגוריות

ומשלמים רק 349 ש"ח!

+ מקבלים סבון פנים קולגן פלוס במתנה!

MIX&MATCH

ממגוון מוצרי קולגן פלוס!

מתנה בשווי 99 ש"ח בכל קניה של מארז מבצע - סבון פנים קולגן פלוס!

זוג מוצרי קולגן OUT

זוג מוצרי טיפוח לפנים במחיר מבצע
₪699
349 מחיר השקה!
 • משלוח חינם עד הבית
 • ניתן לבחור 2 מוצרים
 • ניתן לשלם בתשלומים
 • משלוח מהיר
 • סבון פנים קולגן פלוס מתנה

זוג מוצרי IN&OUT

זוג מוצרים ליעילות מקסימלית
₪699
349 מחיר השקה!
 • משלוח חינם עד הבית
 • ניתן לבחור 2 מוצרים
 • מגיע במארז מהודר
 • משלוח מהיר
 • סבון פנים קולגן פלוס מתנה
 • מחיר משוגע!
הנמכר ביותר!

זוג מוצרי קולגן IN

זוג ממוצרי הקולגן הטובים ביותר
₪699
349 מחיר השקה
 • משלוח חינם עד הבית
 • ניתן לבחור 2 מוצרים
 • ניתן לשלם בתשלומים
 • סבון פנים קולגן פלוס מתנה

אבקות הקולגן של קולגן פלוס בתוספת ויטמין סי מיועדות למי שמבקש להחזיר לגופו את רמות הקולגן התקינות ובכך להנות מיתרונותיו של הקולגן לשיער, לציפורניים, לאלסטיות של העור, למפרקים ועוד
אטלנטיס – אבקת קולגן לשומרי כשרות, אסנשיאל – אבקת קולגן עם דגש על מפרקים, לייפסטייל – אבקת קולגן מושלמת למי שמבקש להנות מיתרונות הביוטי של הקולגן – ודיילי – סוכריות מציצה בתוספת קולגן וויטמין סי לאלו שאוהבים לגוון.

סדרת מוצרי הטיפוח לעור הפנים החדשה של קולגן פלוס נוצרה במטרה לתת מענה חיצוני מושלם ולשקם את פגעי מזג האוויר וזיהום האוויר באמצעות קולגן העשרת המוצרים בקולגן בכמות גבוהה ופיתוח של סדרת מוצרים חדשנית ומומלצת מאוד

מבצעים נוספים באתר

סידרנו לך מגוון קיטים במחירי היכרות שווים במיוחד!

קיט מוצרי קוסמטיקה עם קולגן

BASIC TOUCH

קיט היכרות מדוייק!
₪600
520 מחיר השקה!
 • סרום קולגן פלוס
 • קרם יום קולגן פלוס
 • סבון פנים קולגן פלוס

SUPERSTAR TOUCH

כל המוצרים בסדרה במחיר סופר משתלם!
₪1350
999 מחיר השקה!
 • סרום קולגן פלוס
 • קרם יום קולגן פלוס
 • קרם עיניים קולגן פלוס
 • מסיכת פנים קולגן פלוס
 • סבון פנים קולגן פלוס
 • קרם לילה קולגן פלוס
מומלץ בחום!

PRO TOUCH

מארז משתלם במחיר מפתיע!
₪1025
850 מחיר השקה
 • סרום קולגן פלוס
 • קרם יום קולגן פלוס
 • קרם עיניים קולגן פלוס
 • מסיכת פנים קולגן פלוס

שאלות נפוצות

על קולגן בכלל ועל קולגן פלוס בפרט

קולגן הוא החלבון העיקרי בגוף האדם. הוא מהווה כ- 30% מכלל החלבונים שבגוף, או כ- 4-6% ממשקל גופנו.

הקולגן נמצא כמעט בכל איבר וחלק בגופנו: גידים, סחוסים, רצועות, עצמות, כלי דם, האיברים הפנימיים, והעור. לקולגן מספר רב של תפקידים, אחד העיקריים שבהם הוא לתמוך ולתת כוח למבנים השונים של הגוף, כמו רשת שכרוכה סביבה האיבר ומעניקה לו נפח וצורה. בנוסף, הקולגן מהווה רכיב חשוב של הסחוס שבמפרקים, שמאפשר תנועה חלקה וגמישה.

הצורך בתוסף תזונה כמו קולגן פלוס מגיע מהתהליך טבעי שגופנו עובר ככל שאנו מתבגרים: בסביבות גיל 25 קצב ייצור הקולגן בגוף מאט בצורה משמעותית, וכך מתחילים סממני הזקנה. העור, למשל, שאחוז משמעותי ממנו עשוי מקולגן, מאבד נפח וברק. במקומם מופיעים קמטים ועור קשיח, שיהפכו לבולטים יותר מדי שנה, ככל שרמת הקולגן בעור תמשיך לרדת. ירידת כמות הקולגן משפיעה גם על המפרקים, שנשחקים שככל שעוברות השנים, מה שמוביל לכאבי ודלקות מפרקים, וצמצום טווח התנועה. אפילו העצמות מושפעות מירידת כמות הקולגן בגילאים מתקדמים, עם הופעת תופעות כמו בריחת סידן והחלשות העצם.

ירידת קצב ייצור הקולגן בגוף היא תהליך טבעי, שקשור באופן הדוק להופעת סממני הזדקנות. תוסף קולגן פלוס פותח על ידי מיטב החוקרים כדי למצוא פתרון לבעיה זו. הפטנט שעומד מאחורי התוסף אפשר לייצר קולגן בצורת אבקה קלה לצריכה, שנספגת בגוף ומשיבה לו אחוז משמעותי מהקולגן שאבד לו. מעבר לכף, התוסף אפילו  מעודד את הגוף להתחיל לייצר קולגן שוב בעצמו! נטילה קבועה של קולגן פלוס צפויה להביא להשבת נפח וברק לפנים, הקלה בכאבי פרקים, חיזוק העצמות, הציפורניים והשיער, ועוד.

עד אמצע שנות העשרים, הגוף מייצר קולגן בעצמו באמצעות הרכיבים התזונתיים שנכנסים אליו. החל מסביבות גיל 25, חלה האטה הדרגתית בתהליך ייצור הקולגן. בשנים הראשונות קצב ייצור הקולגן בגוף פוחת בכ- 1-1.5% בשנה, כך שאצל רוב האנשים קמטים ראשונים יתחילו להופיע בגיל 30. קצב ההאטה מתגבר מדי שנה, ועד גיל 40 רמת הקולגן בעור פחותה ב- 10-20% מאשר בשנות העשרים. בשנות ה- 50 לחיים היא שקולה לכמחצית משנות העשרים.

ירידה זו בכמות הקולגן בגוף היא שמביאה לסממני הזקנה השונים: ירידת נפח העור, קמטים, החלשות השיער והציפורניים, כאבי מפרקים, בריחת סידן, ועוד. צריכה קבועה של קולגן פלוס צפויה להשיב לגוף חלק משמעותי מהקולגן שאבד לו. 8-12 שבועות מתחילת הצריכה השפעות התוסף כבר צפויות להיות ניכרות על עור הפנים והמפרקים.

ירידה זו בכמות הקולגן בגוף היא שמביאה לסממני הזקנה השונים: ירידת נפח העור, קמטים, החלשות השיער והציפורניים, כאבי מפרקים, בריחת סידן, ועוד. צריכה קבועה של קולגן פלוס צפויה להשיב לגוף חלק משמעותי מהקולגן שאבד לו. 8-12 שבועות מתחילת הצריכה השפעות התוסף כבר צפויות להיות ניכרות על עור הפנים והמפרקים.

את תוסף קולגן פלוס ניתן למצוא משני מקורות:
ממקור ימי – כלומר מדגים
וממקור מן החי – כלומר מבקר

שני סוגי הקולגן מוכחים מחקרית כיעילים, השוני ביניהם הוא בעיקר במינון החלבון וכמובן – במקור שלהם.
לקוחותינו הצמחוניים מעדיפים לצרוך קולגן מדגים.

ניתן לצרוך את קולגן פלוס בשתי דרכים:

 1. באבקה לערבוב במשקה או במזון – כל ערכת קולגן פלוס מכילה 30 שקיקים. בכל שקיק מנה יומית של אבקת קולגן אותה יש לערבב בכל משקה, חם או קר, ביוגורט, בגבינה, בשייק וכו’. 
 2. בטבליות למציצה – כל ערכת קולגן פלוס מכילה 90 טבליות למציצה, 3 טבליות ביום מהוות מנה יומית מומלצת של קולגן.

כל אחת ואחד מוזמנים לצרוך בדרך הנוחה להם.

חד-משמעית – לקולגן פלוס אין תופעות לוואי. את זה מוכיחים מגוון מחקרים שהתבצעו, כמו גם הניסיון של אלפי לקוחותינו לאורך השנים. כמובן שבכל צריכה של חומר חדש לגוף קיים סיכוי מסוים לתופעת לוואי – אבל יש יותר סיכוי לקבלת תופעת לוואי מכדור לכאב ראש מאשר מקולגן.

נזכיר, שקולגן הוא לא ויטמין, לא מינרל ובטח לא תרופה שיוצרה במעבדה – הוא תוסף שמגיע מהחי באופן טבעי – הוא חלבון (בדיוק כמו טונה או כמו ביצה ). חלבון עם מטרה מאוד ספציפית שהרכב חומצות האמינו שלו נבדק בתנאי מעבדה והוכח כתורם לאיכות החיים שלנו במגוון מקומות בגופנו מכף רגל עד ראש.

כמעט כל אחד ואחת. קולגן פלוס מתאים לנשים ולגברים, צעירים ומבוגרים בכל גיל, עם מחלות רקע ובלי בעיות בריאות מיוחדות.
הסייג היחיד: אנו לא ממליצים לנשים הרות ומניקות ליטול קולגן פלוס מהסיבה הפשוטה שהתוסף לא נחקר על נשים בהריון ולכן אין מידע על ההשפעה שלו עליהן.
כמו כן, התוסף אינו מתאים במקרים הנדירים של אנשים אשר סובלים ממצב רפואי של עודף בחלבון.

בגוף האדם קיימים כ- 20 סוגים שונים של קולגן, רובם קולגן מסוגים 1, 2, ו- 3. סוגי הקולגן העיקריים בעור הם קולגן מסוגי 1 ו- 3, ואלו במפרקים רווח קולגן מסוג 2.

תוסף קולגן פלוס מורכב בעיקר משלושת סוגי קולגן אלו. צריכתו באופן קבוע צפויה להביא להחזרת הנפח לעור והשבת הברק והמראה האטרקטיבי, כמו גם הקלה על כאבי מפרקים והשבת גמישות התנועה. 

בהחלט. בשלושת העשורים האחרונים התבצעו מספר רב של מחקרים קליניים גדולים על השפעת תוספי קולגן על הגוף, ובפרט – תוסף קולגן פלוס, המיוצר על-ידי אחת החברות המובילות בעולם בתחום. 

המחקרים מצאו הטבה לאחר שימוש רצוף של 8-12 שבועות במראה העור, בתנועתיות המפרקים, במצב הסחוסים, בחוזק העצמות, ועוד ועוד. המחקרים פורסמו בכתבי עת מקצועיים.

השפעת תוסף קולגן פלוס על הגוף היא מאד אישית ותלויה בגורמים פיזיולוגיים אינדיבידואליים של כל אחד ואחת.
יש לנו לקוחות שהרגישו את ההשפעה המיטיבה של קולגן פלוס בתוך מספר ימים, ויש כאלה שהתמידו במשך שבועות ארוכים עד שהרגישו את האפקט. עם זאת, המחקרים מדברים בממוצע על הטבה בתוך 8-12 שבועות. 

מה שיפה, זה שבניגוד לתוספי תזונה אחרים, את ההשפעה של קולגן פלוס אפשר בהחלט לראות ולהרגיש, כל אחד במקום שבו  הוא זקוק לו יותר מכל.

כשמפסיקים לקחת קולגן פלוס מתרחש בגוף אותו תהליך טבעי והדרגתי של הזדקנות הנובע ממחסור בקולגן.
למעשה, הגוף חוזר למצב בו היה לפני נטילת התוסף ומשם ממשיך את ההזדקנות הטבעית שלו.

ההשפעה על כל אחד ואחת היא מאוד אינדיבידואלית והסיכוי לחוש בהשפעה כלשהי לאחר שימוש בדוגמית הוא לא קיים. ההשפעה של שימוש בתוסף קולגן היא השפעה מתמשכת ומצטברת שלא ניתן להרגיש בה לאחר נטילה חד-פעמית.

קולגן הוא לא קסם, כל אדם שונה אחד מהשניה וההשפעה של תוספי תזונה על הגוף משתנה מאדם לאדם ומזמן לזמן. זאת האחריות שלנו לבוא ולהגיד – יש חשיבות מכרעת לרציפות בנטילה – דוגמית של 3 ימים לא תיתן אפקט בכלל.

אנשים חושבים בטעות שמרגע שיתחילו להשתמש בקולגן פלוס יתרחש קסם בתוך מספר ימים. האחריות שלנו  היא לתאם ציפיות ולהבהיר – אנחנו לא מבטיחים קסמים!

המחקרים שלנו שהתבצעו על-ידי מכוני המחקר המובילים באירופה מוכיחים שקולגן פלוס נספג בצורה מלאה בגוף כעבור 6-8 שבועות מתחילת הנטילה. זהו פרק הזמן הממוצע והסביר לחוש בשינויים בגוף.

עוד אנחנו מוסיפים כי חשוב לחיות בריא – לאכול מאוזן, לישון טוב, לעשות פעילות ספורטיבית כמה שעות בשבוע כשאורח החיים הבריא הוא ה”מצע” עליו אפשר להוסיף את תוספי המזון ולאפשר להם לשגשג.

כן. קולגן פלוס כשר. קולגן פלוס אטלנטיס כשר למהדרין באישור בד”צ.

בהחלט. קולגן פלוס מחזיק בכל האישורים הרלוונטיים לשיווק התוסף בארץ, כולל אישור משרד הבריאות ואישור מכון התקנים.

אין דרך למדוד קצב ייצור או בריחת קולגן, בוודאי שלא באמצעים ביתיים.

המחקרים אודות ירידת רמות קולגן בגוף מבוצעים במעבדות על ידי חוקרים מומחים. הם הצליחו לקשר את העדר הקולגן בגוף לתופעות שונות באמצעות צורות מחקר עקיפות: ניסויים מרובי משתתפים, מדידת השתחררות חנקן בעת פירוק קולגן לחומצות אמינו, מדידת תופעות שליליות לפני ואחרי צריכת תוספי קולגן, ועוד.

לקוחות מדברים עלינו

ועל הפלוס שקולגן פלוס הכניס להם לחיים

הורדה

"קולגן פלוס הציל אותי מניתוח במפרק הירך לפני כמה שנים בהמלצת חברה ומאז זה חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, עד כדי גך שבחרתי לעשות כל מאמץ אפשרי כדי שכמה שיותר נשים ואנשים יכירו את המוצר הנפלא הזה והיתרונות שלו לחיים"

רונית יודקביץ'
דוגמנית ושחקנית
test1.jpg

״מוצר מדהים, מומלץ מאוד! עור הפנים שלי זוהר, אין לי כאבי מפרקים יש לי הרבה יותר אנרגיה כך שאני פעילה יותר, שמחה יותר ופשוט מאושרת. תודה קולגן פלוס!״

הילה אמירים
מורה
72040428_2474665202778456_3583719255788486656_o

"אני מאמנת כושר ומורה לספורט ויכולה להעיד שקולגן פלוס זה בהחלט חלק בלתי נפרד מהחיים שלי, אפשר להרגיש את השיפור כבר אחרי כמה חודשים במפרקים ובחוץ - השיער, הציפורניים והעור פשוט רעננים יותר"

חלי צרויה
מאמנת כושר
222-min

"אני צורך קולגן ESSENTIAL של קולגן פלוס כבר קרוב לחצי שנה ומאז מרגיש שיפור בהתאוששות בין אימונים, פחות כאבים במפרקים ובגידים ואפילו בניית שריר מהירה יותר, בהחלט ממליץ"

גיא אגא
מתאמן קרוספיט

כי לא כל קולגן הוא קולגן פלוס!

לא כל קולגן הוא

שימו לב - המבצע תקף ברכישה באתר בלבד!

מוקד השירות והייעוץ שלנו עומד לשירותכם גם לאחר קניה:

מארז לחג במחיר מבצע!

בוחרים זוג מוצרים מהאתר - מכל הקטגוריות

ומשלמים רק 349 ש"ח!

ומקבלים גם סבון פנים קולגן פלוס במתנה!

חייגו עכשיו 1700-708-004

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

עקבו אחרינו

קולגן פלוס הינה חלוצת מוצרי הקולגן בישראל ומספקת מוצרים קבוע לאלפי לקוחות מרוצים בישראל