Chat with us, powered by LiveChat

התועלות שבשימוש מוצרי טיפוח לעור המכילים קולגן פלוס

מוצרי טיפוח המכילים קולגן הפכו נפוצים במיוחד. מדובר בקרמים, מסיכות וסרומים הנרקחים עם רכיבים פעילים ומשלבים את חלבון הקולגן, שמטרתו להיספג בשכבה החיצונית של העור, להחליף את החלבון האבוד שהגוף הפסיק לייצר, ולסייע למראה צעיר ומוצק יותר כמו קודם.
היצרנים הבינו את חשיבות הקולגן לטיפוח העור ואכן החלו לייצר במרץ מגוון רחב מאד של מוצרי טיפוח המתהדרים בתואר “קולגן” ומבטיחים עור צעיר ונטול פגמים. מוצרים אלה מבוקשים מאוד בעולם מוצרי טיפוח העור.
עם זאת, חייבים להיזהר ולשים לב למספר דברים כשבוחרים מתוך שפע המוצרים הקיימים בשוק.

לפני שניכנס ליתרונות של קרמים המכילים קולגן, הבה נבחן כיצד הוא עובד ואיך הוא יכול להועיל לעור שלך על ידי טשטוש השפעות ההזדקנות.

יתרונות קרם קולגן לעור

מחקרים הראו כי קולגן, החלבון החיוני המהווה 80% ממשקלו היבש של העור, יעיל בהחזרת הגמישות לעור ולהילחם בסימני הזדקנות אחרים כמו קמטוטים, קמטים, קמטי צחוק, וכדומה. זה מסביר מדוע יש ביקוש כה גדול למוצרי טיפוח מבוססי קולגן.

יש לא מעט תכשירי טיפוח ואנטי-אייג’ינג בשוק הטוענים כי הם מכילים קולגן. אך לא בכולם קולגן קיים כמרכיב העיקרי שלהם.
חשוב לרכוש באופן מושכל ולחפש ‘קולגן’ ברשימת הרכיבים לפני קניית מוצר. יש לשים לב לכמויות ולאחוזים המצוינים ברשימת הרכיבים כדי להבטיח שהקרם אכן מכיל כמות מספיקה ויעילה של קולגן, ולא רק קמצוץ למטרות שיווקיות.

מלבד קולגן כאחד המרכיבים הפעילים ביותר, קרמי העור יכילו לרוב גם מרכיבים נוספים המועילים לעור, כגון נוגדי חמצון, חומצה היאלורונית ורכיבים נוספים כמו כמו ויטמין C ו- E.

כאמור, מומלץ להיזהר: לא כל הקרמים מבוססי קולגן אכן טובים ואיכותיים. חלקם עשויים להכיל מעט מאוד קולגן (רק לשם השם) ומכילים חומרים מגרים ומזיקים כמו צבעים ובשמים סינטטיים. לכן מומלץ בחום ללמוד בזהירות את רשימת הרכיבים כדי להבטיח שהקרם מכיל מספיק קולגן איכותי ושאר מרכיבים יעילים ידידותיים לעור.

כיצד מוצרי טיפוח מבוססי קולגן פועלים לשיפור המראה שלך

יש לא מעט חברות המציעות מוצרי טיפוח הכוללים את חלבון הקולגן. הקולגן שבמוצרים מסייע להחלקת העור ולמיצוקו, על מנת לגרום לפנים להראות מלאות וצעירות יותר. כמו כן ידוע שהוא פועל כחומר אנטי אייג’ינג להפחתת הקמטים והקמטוטים.

המרכיבים הקיימים בקרם קולגן מועילים בשיפור מרקם העור ומילוי הקמטים והקמטוטים באופן זמני. לפיכך, הם נחשבים כפתרונות טיפול יעילים נגד ההזדקנות.

 

מחקרים הראו כי בניגוד למה שרוב החברות טוענות, מולקולות הקולגן הקיימות בקרם גדולות מכדי שיוכלו לחדור לעור. אבל זה לא אומר שהקרם לא יעיל – הוא פשוט פועל כפתרון זמני לתיקון הקמטים והקווים העדינים.

חשוב לזכור – עם זאת, כי זהו פתרון נקודתי בלבד. המולקולות אינן חודרות לעור והן נשארות על פני השטח, לא משנה איזה סוג קולגן המכיל הקרם.

לקולגן פלוס מיקרו פפטידים עדינים במיוחד אשר חודרים את האפידרמיס ומצליחים לחדור את השכבה העליונה של העור

קרם קולגן פלוס, מכיל קולגן-פפטיד מיוחד המצליח לחדור לשכבה העליונה של העור.
כדאי לדעת שגם כך הוא אינו יכול ליצור קשר עם הקולגן הקיים בעור. הוא יעיל יותר מקרמים אחרים, ועדיין מהווה טיפול חיצוני וזמני.

עם זאת המרכיבים במוצרי הטיפוח של קולגן פלוס יכולים להועיל מאוד לעור שלך

למרות שמוצרי טיפוח מבוססי קולגן אינם יכולים לחדור לעומק העור כדי לעבוד מבפנים החוצה, המרקם העבה יכול לעבוד כתיקון זמני כדי להחליק קמטים וקמטוטים ולגרום מראה צעיר וזוהר יותר. לפיכך, זה מומלץ בחום כחלק משגרת הטיפוח שלך ועוד יותר אם את נוטלת את תוסף התזונה קולגן פלוס שדואג לטיפוח שלך מבפנים החוצה.

הפעולה של החדרת הקולגן לרובד החיצוני של העור, במשולב עם החזרת קולגן לכל הגוף וגם לעור מבפנים באמצעות תוסף תזונה, מייצרת פעולה משלימה שהתוצאה שלה נראית ומרגישה נפלא!

לסיכום

מוצרי טיפוח מבוססי קולגן מכילים שפע של רכיבים פעילים המיועדים להחלקת קמטוטים וקמטים עדינים. חשוב לשים לב לריכוז הקולגן בקרם ולוודא שהקולגן הוא מסוג מיקרו-פפטיד המאפשר חדירות מקסימלית את השכבה החיצונית של העור.

למרות שתכשירי הטיפוח מבוססי קולגן מפורסמים כפתרון אנטי אייג’ינג, יש להבין כי הם מספקים תוצאות נהדרות לעור אבל רק תיקון זמני לקמטוטים ולקמטים. לפיתרון מקיף, מלא ואמיתי, יש לשלב עם עם נטילת תוסף התזונה קולגן פלוס וליהנות מיופי שמגיע מכל הכיוונים – מבפנים החוצה, ומהחוץ פנימה.

X
דילוג לתוכן