ביוטי

השיער נושר, דק ודליל? ויטמינים לשיער הם כנראה התשובה שלך!

ויטמנים לשיער

שיער מלא, עשיר וגולש הוא מודל יופי. הוא הכתר שלנו ואין מי שלא רוצה לזכות בשיער בריא ושופע. אבל למראה הצער, גם בגילאים הצעירים ובעיקר בגיל המבוגר, גורמים שונים משפיעים על מראה השיער שלנו. גנטיקה, שמש, עישון, תזונה לקויה וגורמים סביבתיים, משפיעים על השיער ובמקום רעמה הוליוודית מבריקה ומרשימה, השיער הופך דק, דליל, מדולדל וחסר חיוניות. במקרים רבים הוא לא מתארך, והחלום על השיער המלא והמתנפנף הולך ומתרחק.

חשוב לדעת שיש מה לעשות!

במקרים רבים, מצב השיער מושפע ישירות ממצב התזונה. תזונה לקויה, גורמת למחסור בוויטמינים ובמינרלים, משפיעה על זקיקי השערה ולא מאפשרת לגוף להתמודד בצורה מיטבית עם גורמים נוספים שמשפיעים עליו כגון סטרס, שינויים הורמונליים ועוד.

ויטמינים לשיער מחזירים לגוף את אותם ויטמינים ומינרליים חיוניים לצמיחת השיער ולאיכותו, ומאפשרים לגוף למקסם את הפוטנציאל לשיער בריא ומלא, גם במקרים בהם התזונה לא מספקת.

איזה ויטמינים לשיער אנחנו מכירים?

קומפלקס ויטמין B – ניאצין (B3) ביוטין (B7) B12, B6, , חומצה פולית (B9)

המסייעים למגוון רחב של תפקודים גופניים ביניהם: תפקוד מוחי תקין, חילוף חומרים, פעילות עצבית תקינה, תפקודי תא ועוד.

קולגן – קולגן הוא חלבון חיוני האחראי על מבנה התא. הוא עשיר בחומצות אמינו המאפשרות בנייה של פרוטאינים המחזקים את זקיקי השיער, וכן את שכבת העור בקרקפת האחראית על שורשי השיער.

ויטמין C – נוגד חמצון עוצמתי המנטרל פעילות של רדיקלים חופשיים ומגן על רקמות ותאים, כולל זקיקי השיער, מפני פגיעתם. הוא גם מסייע לתמיכה בייצור ובתחזוקה של קולגן ומשפר את הגמישות ואת חוזק השיער.

אבץ – מינרל חיוני, שיש לו חלק משמעותי בתהליכי צמיחת שיער, ושחסרונו מתבטא בשיער דק, דליל וחסר חיוניות.

תוך מספר שבועות רואים את ההבדל

חידוש ושיקום השיער באמצעות ויטמינים לשיער הוא תהליך. הדבר לא קורה בין לילה וחשוב להבין שהויטמינים, המינרלים והחלבונים החיוניים חוזרים לגוף בהדרגה. המחקרים, וגם התוצאות בשטח, מראים שמדובר על מספר שבועות של נטילה, בין 8-12 שבועות בממוצע, כדי להרגיש ולראות את השיער צומח, מתמלא, מתעבה ומחלים.

מה עוד אפשר לעשות כדי למנוע נשירת שיער ולהנות משיער חזק, מלא ובריא?

רצוי להקפיד על תזונה נכונה – עשירה בחלבון מן הצומח ודלת שומן, לעסוק בפעילות גופנית הממריצה את זרימת הדם ומסייעת להפחתת מתחים ולחצים, להימנע מסטרס ולהשתדל להימנע מפעולות חיצוניות המזיקות לשיער כמו חשיפה ממושכת לשמש, לכלור, עישון, חימצון או שימוש בחומרים כימיים, ועוד.

שיער זוהר ומלא במוצר אחד קולגן פלוס LIFESTYLE

קולגן פלוס LIFESTYLE בתוספת קומפלקס ויטמין B וחומצה היאלורונית – הוא סוד היופי לשיער שלך. הקולגן לשיער מסייע בחיזוק שורשי השערה, מניעת נשירה והוספת ברק טבעי לשיער, לצד קומפלקס ויטמינים לשיער עשיר ובריא. התוצאות מוכחות מחקרית!

לרכישת מוצר LIFESTYLE וכל המידע על המוצר לחצי כאן