Chat with us, powered by LiveChat

האם קרמי קולגן עובדים?

ככל שגוברת המודעות ליופי ולבריאות, עולה גם המודעות לקולגן, שהוא הבאז האחרון בתעשייה. והוא רכיב בסיסי המשמש במגוון מוצרים החל מקרמים ותכשירי טיפוח לעור ועד לתוספי מזון.
מדלין פרנסטרום, עורכת הבריאות ב- NBC News טוענת כי קולגן נמצא בביקוש גבוה מכיוון שהוא נחשב לחלבון טבעי הקושר מבנים ורקמות בגוף יחד ומשאיר את מראה העור צעיר יותר, מתוח יותר וגמיש יותר.
ככל שאנו מתבגרים, הקולגן שנמצא בגופנו מתחיל להתרוקן. התהליך מושפע גם מחשיפה לשמש ואורח חיים בלתי-בריא. בנוסף, הגוף מפסיק בהדרגה לייצר קולגן כשאנחנו מגיעים לשנות השלושים.
כאשר הקולגן מתרוקן, העור מאבד מגמישותו ומוצקותו. הפנים מאבדות את המבנה העגלגל שלהן ומתחילים לראות תופעות של עור נפול, קמטוטים, קמטים ועור עייף.
אנשים מחפשים פיתרון יעיל לבריאות וטיפול בעור. כשהקולגן הוא ה-דבר המדובר בימים אלה, ואנשים רבים יותר ויותר פונים אליו לפיתרון.
יצרני תוספי הפרמיום המתקדמים ביותר וחברות הטיפוח המתקדמות מכירים גם בדרישה זו ומביאים את יתרונות הקולגן אל תוך המוצרים שלהם.

האם קרם קולגן עובד?

יש אין-ספור מוצרים מבוססי קולגן, החל מכדורים ואבקות ועד קרמי טיפוח ויופי. אין פלא שהמוצרים המבוססים על קולגן זכו לפופולריות רבה, אבל אליכם לחפש מבין אולם את אלה שיש להם הוכחות מדעיות המראות שהם מסוגלים לספק יתרונות למראה העור ולבריאות. קרמים מבוססי קולגן אינם המצאה חדשה, אך הם זכו לפופולריות רבה יותר בשנים האחרונות. נראה שהם אחד הפתרונות הטובים ביותר לטיפול בעור.

ההיגיון הבסיסי שעומד מאחוריו הוא שהעור שלנו מורכב מקולגן כחומר עיקרי, כך שאם מורחים קרם קולגן על העור, הוא אמור להיספג ולהביא לשיפור בעור.

עם זאת, זה עובד רק בתיאוריה. במציאות, רוב הקרמים המתהדרים בכך שהם מכילים קולגן, לא בדיוק מספקים את הסחורה.
קולגן הוא למעשה מולקולה גדולה שאינה חודרת את העור כדי להגיע לתאים שמתחת לעור, בשכבות העמוקות.
זה לא אומר שזה לחלוטין חסר ערך. קרמים סטנדרטיים המכילים קולגן למעשה מספקים הרבה לחות אשר עובדת כיתרון להחלקת קמטוטים עדינים ולשיקום עור יבש. עם זאת, הם אינם ממלאים שום תפקיד במיצוק אמיתי של העור.

היום יש קרמים עם קולגן מתקדמים יותר, בטכניקות חדשניות ומבוססות פטנט!

בהתחשב בביקוש הרב לפתרונות לטיפול בעור מבוססי קולגן, היצרנים מנסים להמציא טכניקות חדשניות ליצירת קרמים ותחליבים טובים יותר. יש יצרנים המשתמשים בקולגן הידרוליזה, שהוא קולגן המתפרק לחתיכות קטנות יותר אשר נספגות בקלות רבה יותר בעור.

עם זאת, למרות צמצום הקולגן למקטעים קטנים יותר, הם עשויים עדיין לא להיות קטנים מספיק כדי להשתלב כראוי עם מסגרת הקולגן המקורית של עורכם.

ויש את סדרת הטיפוח הייחודית של קולגן פלוס

הסדרה מבוססת על מיקרו-פפטידים עדינים אשר הוכחו מחקרית ביעילותם לחדור את האפידרמיס.
בשילוב עם רכיבים פעילים נוספים הם מספקים לעור הגנה, לחות, גמישות ומענה מושלם לאנטי-אייג’ינג.
לראשונה בישראל, סדרת טיפוח ייעודית מבוססת קולגן הכוללת 6 מוצרים למראה עור צעיר, בריא וזוהר יותר.

לסיכום

קרמים המכילים קולגן הם תמיד ברכה לעור, ומכילים בדרך כלל רכיבים טבעיים וצמחיים מועילים. הם מספקים לחות ומסייעים בהפחתת קמטוטים ובהעשרת העור בלחות. כשמדובר בסדרת הטיפוח החדשה והבלעדית של קולגן פלוס, מדובר בצעד אחד קדימה, עם טכנולוגיה חדשנית שהופכת את הקולגן שבפורמולה ליעיל יותר.
את אמורה להיות מסוגלת לראות הבדל ניכר במרקם העור שלך עם הפחתת קמטוטים וקמטים תוך שימוש של חודש. אין מה להפסיד, לכן אנו מציעים לך לנסות קרם מבוסס קולגן כדי לראות אם זה עובד בשבילך.

X
דילוג לתוכן