איך מתמידים בנטילת קולגן פלוס?

ליאת זך

גולשת בשם שני כתבה לנו בעמוד הפייסבוק שהבעיה שלה היא לא הרכישה, אלא ההתמדה. משום מה, היא לא מצליחה להתמיד בנטילת קולגן פלוס. הקופסאות יכולות לשבת יפה מאד על המדף, אבל משום מה, הן לא מגיעות לבטן… 

שני צודקת. לא יתכנו תוצאות ולא תיתכן הצלחה בנטילת קולגן פלוס אם לא מתמידים וזוכרים לקחת את התוסף – בין אם בטבליות מציצה ובין אם באבקה. התוסף פשוט לא יעבוד ומכאן הדרך לאכזבה היא קצרה מאד.

רצינו לעזור לשני ולכל מי שמרגישה כמוה, וכתבנו מספר טיפים חשובים שיגבירו את הסיכוי שאכן תצליחו לקחת את הקולגן פלוס באופן עקבי ורציף, כדי שהתוצאות יגיעו במהרה.

לבחור את דרך הנטילה המתאימה לך – באבקה או בטבליות מציצה
כל אחת יודעת מה נכון לה יותר ומה קל לה יותר לזכור – פעם אחת ביום באבקה, לערבב עם הקפה של הבוקר, או להשאיר את טבליות המציצה בתיק ולקחת 3 פעמים ביום כשהקולגן תמיד עליך.אם תבחרי את הקולגן פלוס שנוח לך יותר לקחת, יש סיכוי רב יותר שאכן תתמידי בנטילה שלו.

ליצור הרגלים קבועים
בחרי שעה קבועה ביום שבה את לקוחת את התוסף והקפידי עליה.
 עם הזמן, זה יהפוך להרגל שגרתי שכבר לא צריך לחשוב עליו יותר מדי.

 

לא יתכנו תוצאות ולא תיתכן הצלחה בנטילת קולגן פלוס אם לא מתמידים וזוכרים לקחת את התוסף – בין אם בטבליות מציצה ובין אם באבקה.  התוסף פשוט לא יעבוד ומכאן הדרך לאכזבה היא קצרה מאד.

לשים תזכורת בנייד
פתרון יעיל במיוחד לשכחנים שבינינו. כשהנייד מצלצל, קמים לקחת. זה יעיל, זה פשוט וזה כמעט תמיד עושה את העבודה… בתנאי שלא מכבים את הצלצול ומתעלמים במחשבה ש”ניקח אחר כך”… ואחר כך אף פעם לא מגיע.

לקחת יחד עם חברה
כשהופכים את קולגן פלוס לעניין חברתי, יש יותר סיכוי להתמיד ולזכור לקחת. קחי אחריות על להזכיר לחברה והיא תיקח אחריות להזכיר לך. ביחד, זה כיף כפליים.

לזכור למה בכלל אנחנו עושים את זה
לכל אחת ואחד יש סיבות מדוע הם לוקחים קולגן פלוס. לפעמים זו ההרגשה והתחושה הכללית הטובה, לפעמים זה בשאיפה להיראות צעירים יותר, לפעמים יש כאבים מציקים, רצון לשפר את התנועתיות ואת הגמישות, או במטרה לעצור בריחת סידן. לפעמים אלה ספורטאים שלא מסתפקים בסתם חלבון ורוצים למקסם את הרווח, למזער פציעות ולשפר ביצועים. כל אחד ואחת יודעים למה הם לוקחים קולגן פלוס – צריך רק להיזכר בזה ולהבין שהמטרה תוגשם בצורה יעילה ומהירה יותר רק אם נתמיד וניקח לפי ההוראות.

ואם שכחנו?
אם שכחנו, אז מחר יום חדש ואף פעם לא מאוחר להטמיע הרגלים חדשים, להתחיל לדאוג לעצמך כמו שצריך, לשנות דפוסים ולעשות משהו טוב בשביל עצמך. גם בגיל 30 וגם בגיל 80.
עכשיו זה הזמן שלך!
קולגן פלוס הוא חלק בלתי נפרד מאורח חיים בריא לאיכות חיים טובה יותר ועכשיו זה הזמן להתחיל לדאוג לעצמך. 

אהבת את הכתבה? נודה לך אם תשתפי אותה ע"י לחיצה על אחד הכפתורים כאן